top of page

Biz Kimiz?

Malogra Danışmanlık, 2014 yılından bu yana sağlamış olduğu finansal yönetim çözümleriyle sektörde öncü bir konumda bulunmaktadır. Farklı sektörlerden, çeşitli büyüklükteki işletmelere sunduğumuz finansal yönetim danışmanlığı, teşvik ve hibe danışmanlığı, ihracat danışmanlığı, kurumsallaşma ve iç denetim gibi geniş bir yelpazedeki hizmetlerimizle tanınıyoruz.
 

Uzman ekibimiz, Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinde ekonomi ve finans alanlarında aldığı eğitimlerle ve sektörler arası kazandığı deneyimlerle, müşterilerimize kritik önemdeki bilgi birikimini sunmaktadır. Sektördeki en son yenilikleri takip ederek ve özel eğitimlerle uzmanlık alanlarını geliştirerek, danışmanlık hizmetlerimizde üst düzeyde kalite ve uzmanlık sunuyoruz.
 

Her bir müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına özel yönetim çözümleri sunarak sürdürülebilir bir karlılık artışı sağlamak ve iş süreçlerine küresel bir nitelik kazandırmak ana amacımız. Müşterilerimize sunduğumuz danışmanlık hizmetleriyle, iş dünyasındaki zorlukları fırsata dönüştürmek ve stratejik yönetimde öncü olmalarını sağlamak için yanlarında oluyoruz.

bottom of page