top of page

İhracat Danışmanlığı

Dünyada ticari sınırların yeniden yapılanması, yeni tüketici pazarlarının açılması, ticari blokların kurulması, ticaret anlaşmaları ve Dünya Ticaret Örgütünün (WTO) kuruluşu ihracat için yeni fırsatlar yaratmıştır. Daha ucuz, daha hızlı ve kaliteli üretim yapabilen rekabetçi üreticilerin ortaya çıkmasını sağlayan teknolojiye dünya genelinde ulaşılabilir olması dünya ekonomisini etkilemiş, günümüzde ekonomi küreselleşmiştir. Bu ülkeler ve firmalar açısından düşünüldüğünde, dünya pazarlarında oluşan olanakları kendi yararlarına kullanmak için böylesine uygun bir dönem hiç olmamıştır.

Malogra Danışmanlık tam bu noktada tecrübesini, firmalara fayda sağlayarak kullanır ve pazar payını genişletme fırsatı verir. 193 ülke çapında yapılan ürününüze özel pazar araştırması raporu ile kulaktan dolma bilgilerle körlemesine bir ihracat yolu değil, verilere dayalı gerçekçi bir ihracat yolu izleyebilirsiniz.

Unutmayın, ithalat ve ihracatta hızlı yol almanız hem hızlı büyümeniz, hem yabancı para cinsinden gelir elde etmeniz, hem de dış ticareti aktif kullanan şirketler için çeşitli devlet kurumları ve finansal kuruluşlardan dönem dönem bazı ayrıcalıklar elde etmeniz açısından önem taşımaktadır.

İhracat Danışmanlığı Kapsamında Vermekte Olduğumuz Hizmetler

Pazar Araştırması ve Potansiyel Müşteri Çalışması

Bilimsel İhracat Departmanı Desteği

E-İhracat

Yurt Dışı Şirket Açılışı

Adsız tasarım (13)_edited.jpg
bottom of page