top of page

Kurucumuzdan Mesaj

3b5b39e9-83fd-4508-b543-81ed4ae90557.JPG

2014 yılında ani bir kararla kurumsal hayata veda edip çıktığım bu yolculukta hedefim çok sayıda firmanın iş yapışını kurumsallaştırırken finansal farkındalığı ve buna paralel şekilde verimliliği ve karlılığı artırmaktı. 

Bu süreçte sayısız girişimci ve firma ile çalışma, pek çok fikir dinleme, fikirleri değerlendirme, farklı sektörlerden farklı ölçekteki çok sayıda firmanın işlerine değer katma şansımız oldu. 

Yola çıktığımız günden beri temel ilkemiz her zaman şeffaf, dürüst ve net bilgilerle firmalara hizmet sunmak, firmaların ihtiyaçlarına göre belirlenen doğru finansal yönetim çözümleri ile onları buluşturup sonuçta da karlılık artışı sağlamak oldu. 

Danışmanlık kelimesinin yanlış algılandığı, firmaların bazı yanlış denemeler sonucunda önyargılarının oluştuğu ve maalesef bu meslekte mesleki hiçbir yeterliliğin gerekmediği düşünüldüğünde yola çıkarken işimizin zor olduğunun bilincindeydik. Ancak bunların hiçbiri bizi yolumuzdan çevirmeye yetmedi, ilk günkü heyecan ve inançla, aynı şeffaflıkla işimizi 7 yıldır yapmaya devam etmekteyiz. 

Finansal farkındalığın bugünden çok daha düşük olduğu bir dönemde bu farkındalığı artırmayı amaçladık. Seneler içerisinde sayısız eğitimle ülkemizdeki tüm işletmeleri ve girişimcileri bilgilendirip doğru adımlar atmaları ve sürdürülebilir işler yapmaları için çok emek verdik, vermeye de devam edeceğiz. Çünkü biliyoruz ki bir ülkenin finansal gücü işletmelerinin güçlü yapılarından ve ticaretin büyüklüğünden ileri gelir. İşletmelere finansal yönetim danışmanlığı sunarken yalnızca mikro ekonomik anlamda değil makro ekonomik anlamda da ülkemizin gelişmesi için işletmelerin gelişmesi gerektiğini bilerek hareket ettik; aynı amaçla ve geçmiş yıllardaki başarılarımızla gururlanarak yola devam ediyoruz. 

Bugün tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde hizmet sunacak hale gelmenin mutluluğunu yaşıyor ve başarılarımızı yurtdışına taşımak için attığımız adımlarla uluslararası hizmet sunuyor olmanın haklı gururunu taşıyoruz. Bu başarı tüm ekibimizin, danışanlarımızın ve iş ortaklarımızın başarısıdır. Bu bağlamda, Malogra Danışmanlık olarak yeni hedeflerimize hızla ulaşırken; özveriyle çalışan tüm ekibimize, bilgi birikiminin yanı sıra işlerine yüreğini katan ve özveriyle çalışan kadromuza ve bizi her zaman yukarı taşıyan danışanlarımıza teşekkür ederiz.

Malogra Danışmanlık Kurucusu ve Finansal Yönetim Uzmanı

Bikem İNCE İNANÇ

bottom of page