top of page

Yatırımlara Devlet Hibe ve Teşvikleri Eğitimi 16 Kasım'da Başlıyor!


Bir ülkede ekonomik büyümeye ve istihdama en büyük katkıyı sağlayan yeni yatırımlardır. Yapılan her yatırım bulunduğu bölgeye değer katmaktadır. Devlet bu sebeple, yeni yatırımların yapılmasına destek olmak ve mevcut yatırımların sürdürülebilirliği ve büyümesi için çeşitli teşvik/hibe ya da kredi sunmaktadır. Firmaların konu hakkında bilgi sahibi olup hemen hemen her sektörün destek alabileceği çeşitli programlara ulaşabilmesi mümkündür.

Başvuru için lütfen aşağıdaki linke tıklayarak formu doldurun. Size dönüş yapacağız.


Başvuru Formu: gitly.me/CAC21

Eğitim Süresi: 1 Gün (10.00-18.00)

Eğitim Tarihi: 16 Kasım 2019 Cumartesi

Eğitmen: BİKEM İNCE İNANÇ

Eğitimin Yapılacağı Yer: Girişimci İşadamları Vakfı

Bahariye Mevlevihanesi Silahtarağa cd. No:12 Eyüpsultan / İSTANBUL

Eğitim Ücreti: 380tl +KDV

(Eğitim dokümanları ve öğle yemeği ücrete dâhildir)

İndirim Politikası:

3 kişilik katılımlarda %5, 5 ve üstü katılımlarda %10 indirim uygulanır. Üyelerimize %15 indirim uygulanır.

Katılım Belgesi: Eğitim sonrası katılımcılara belgesi verilecektir.

Eğitmenimizin Özgeçmişi:

Bikem İnce İNANÇ – Ekonomist / Finansal Yönetim Danışmanı

Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nin ardından Galatasaray Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olup, özel sektörde finans alanında ilerlemeye başlayan Bikem İNCE İNANÇ; ilaç, bilişim ve yazılım, dermokozmetik, otomotiv, perakende gibi farklı sektörlerde finansal yönetim deneyimi elde ettikten sonra ülkemizdeki işletmelerin “Finansal Farkındalık”ının yetersizliğini görerek bu alanda girişimci olmuştur. 2017 senesinden beri pek çok etkinlikte konuşmacı olarak yer almıştır. Halen çeşitli radyo programlarına ve üniversite etkinliklerine katılarak girişimcilik ve ekonomi hakkında konuşmalar yapmaktadır. Ayrıca çeşitli teknoparklarda ve bazı girişimcilik eğitimlerinde “finansal yönetim – finansal farkındalık” ve “teşvik-hibe” konularında eğitimi vermeye ve bazı ekonomi sitelerinde köşe yazıları yazmaya devam etmektedir.

Kurucusu olduğu Malogra Danışmanlık şirketinde, pek çok sektörden firmaya finansal yönetim danışmanlığı hizmeti sunmakta; firmaların finansal yetersizliklerini çeşitli modeller, stratejiler ve enstrümanlarla yenmelerini sağlayarak karlılıklarını artırmalarına aracılık etmektedir.Comments


bottom of page